Telecommunications Services Company
Сервер статистики Network Operation Center Веб-інтерфейс для поштової скриньки
Професійні телекомунікаційні рішення | ТОВ "Хмельницькінфоком"
Послуги передачі даних Інтернет Радіолінк Інфодом - не лише локальна комп'ютерна мережа Корпоративні мережі
Про компанію ТОВ "ХмельницькІнфоком" Наша мережа Послуги Прес-центр
Професійні телекомунікаційні рішення | ТОВ "Хмельницькінфоком"
http://ic.kmua > Послуги > Радіолінк > Питання, що ставлять найчастіше
 

ПОСЛУГИ


Послуги передачі даних
Інтернет
Інфодом - міська інформаційна мережа
Радіолінк
 
Ціни на послуги
Питання, що ставлять найчастіше
Технічна інформація
Комплексні мережеві рішення

 
  Питання, що ставлять найчастіше


Як підключитись до мережі Інтернет або зв'язати філії фірми по радіоканалу в м.Хмельницькому?
Відповідь: Звернутися в фірму “ХмельницькІнфоком”, що на вул.Володимирській, 66, тел. 76-54-76.

Чи потрібний спеціальний дозвіл для використання безпровідного обладнання діапазону 2.4 ГГц?
Відповідь: Діапазон 2.4 ГГц в Україні підлягає ліцензуванню, тому будь-яке незаконне використання радіоустаткування тягне за собою адміністративну відповідальність з конфіскацією обладнання згідно ст. 144.145, 146.148-4.188-7 кодексу про адміністративні правопорушення.

Що представляє з себе клієнтське обладнання?
Відповідь: Комплект обладнання, необхідний для підключення по радіолінку, складається з антени та приймально-передавального пристрою, який може бути вбудований або зовнішній. Перший тип – це мережева радіокарта, що вставляється або в ПК (в слот ISA чи PCI) або в портативний комп'ютер (слот PCMCIA), та дозволяє створювати індивідуальне підключення до мережі оператора. Другий тип – радіоміст. Являє собою зовнішній пристрій; комп'ютер підключається до нього за допомогою витої пари. Забезпечує сполучення кабельної локальної мережі з мережею RadioEthernet.

Чи сертифіковане це обладнання?
Відповідь: Так. Обладнання виробництва Lucent Technologies та VECTOR Kharkov сертифіковане, по обладнанню Cisco-Aironet та Planet ведуться роботи.

На якій відстані можливий зв'язок?
Відповідь: Максимальна допустима відстань до базової станції визначається типом антени, що використовується. У випадку направленої антенні 24 dBi відстань доходить до 20 км.

Як забезпечується захищеність радіолінку від несанкціонованого доступу, а також незалежність декількох радіолінків один від одного?
Відповідь: Захищеність безпровідного сегменту від несанкціонованого доступу забезпечується на декількох рівнях. Перший - самий радіоканал, технологія Spread Spectrum - шумоподібний сигнал низької амплітуди. "Бачать" один одного тільки ті прилади, що мають загальне SID - число, на основі якого генерується код псевдовипадкової послідовності радіотракту. Другий рівень - можливість вибору смуги частот, в якій працюють прилади. В діапазоні 2.4-2.4835 ГГц може співіснувати до шести радіоканалів шириною 25 МГц. Прилади, які працюють в різних каналах, один одного не "бачать". Третій рівень - апаратна шифрація трафіка 64/128-бітним ключем. Наступний рівень - можливість програмної шифрації трафіка на стороні клієнта.

Яка максимальна довжина CВЧ кабелю або, іншими словами, відстань між антеною і картою (або радіомостом)?
Відповідь: Будь-який кабель будь-якої довжини між обладнанням і антеною - це втрата потужності сигналу в ньому, особливо на частоті 2.4 ГГц. 100 метрів кращого гнучкого СВЧ-кабеля (Belden 9913) на цій частоті мають коефіціент затухання порядку 23 dB без врахування втрат на роз'ємах, тобто кабель такої довжини повністю "ліквідує" коефіціент підсилення параболічної антени (24 dB). Тому ми не рекомендуємо в будь-якому випадку використовувати гнучкий кабель довжиною більш 30 м. Якщо наявна відстань між антеною та комп'ютером перевищує цю величину, на відстані 30 м від антени можна встановити радіоміст, а від нього до комп'ютера прокласти виту пару. Друге рішення - використати антенний підсилювач, що компенсує затухання сигналу в кабелі. Для вибору оптимального для Вас варіанту краще зв'язатися з нашими консультантами.

А можна забезпечити телефонний зв'язок по RadioEthernet'y?
Відповідь: Можна. Існує технологія фірми MICOM для передачі голосу по IP-мережам. Крім того, є технічні рішення фірм Cylink, BreezeCom що дозволяють зв'язувати радіоканалами цифрові телефонні канали (від 64К до Е1/T1).

Чи можливі перешкоди від інших радіопристроїв і як забезпечується захист від них?
Відповідь: Так, інші радіозасоби можуть створювати завади радіоустаткуванню, якщо використовують його частоту. Захист від них забезпечується як на апаратному рівні, за рахунок використання технології DSSS (докладніше див. http://www.flex.ru/tehnolog/tehnol.asp), так і на адміністративному – шляхом відключення джерел перешкод органами Укрчастотнагляду.



 
  ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ

• Прес-центр інформує
• Наша мережа
 
 
Про компанію | Наша мережа | Послуги | Пресс-Центр | Сервіс
Передача даних | Інтернет | Радіолінк | Комплексні мережеві рішення
© 2004 ТОВ "ХмельницькІнфоком", всі права захищені